Materace lateksowe

Materace lateksowe wykonane są z elastycznego lateksu z licznymi kanałami wentylującymi zapewniającymi odpowiednią cyrkulację powietrza oraz z najwyższej jakości naturalnego lateksu Talalay wulkanizowanego na bazie żywicy kauczukowej. Materace te są niezwykle elastyczne, zapewniają doskonałe podparcie dla kręgosłupa, oraz bardzo trwałe tzn. odporne na odkształcenia i deformacje. Posiadają właściwości antyalergiczne, ponieważ nie zagnieżdżają się w nich bakterie i grzyby. Materac lateksowy w połączeniu z elektrycznie regulowanym stelażem daje idealną podstawę do komfortowego wypoczynku.

Wszystkie prezentowane materace dostępne są w standardowych wymiarach: 80x200, 90x200, 100x200, 120x200, 140x200, 160x200, 180x200, 200x200, istnieje także możliwość zamówienia materaca w innym nietypowym wymiarze.

Sueno Luxus H4
zobacz więcej
Dual LUX H2/H3
zobacz więcej
Ibiza H2 lub H3
zobacz więcej
Ibiza H3
zobacz więcej
Partnerzy Best Meble Konin

Współpracujemy z najlepszymi

Starannie wybieramy producentów mebli, z którymi współpracujemy, ponieważ zależy nam aby oferowane przez nas meble wykonane były z należytą starannością, z wysokiej jakości surowców przez sprawdzonych polskich producentów. Rynek mebli w Polsce zalewany jest wątpliwej jakości meblami importowanymi z tzw. Dalekiego Wschodu, nie posiadamy w ofercie takich produktów, proponujemy Państwu tylko polskie towary.

Ta strona wykorzystuje pliki cookie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Pliki te wykorzystywane są do
gromadzenia statystyk odwiedzin naszej witryny. Więcej na ten temat możesz przeczytać tutaj. zamknij

POPRZEDNI PRODUKT | NASTĘPNY PRODUKT

MENU